Menu

Informácie o zľavách

 

MALÁ FATRA Tourist Card

je zľavová karta, prostredníctvom ktorej získavate ako ctený návštevník regiónu Malá Fatra lákavé benefity a cenové zvýhodnenia až do výšky 50% u našich zmluvných partnerov a počas zimnej turistickej sezóny ju môžete vyžiť napr. na zakúpenie zľavnených skipasov, lyžiarske školy, požičovne výstroje a skiservisy v regióne Malá Fatra a blízkom okolí. Pokiaľ sa nemáte ako dostať na svah alebo zo svahu, s Tourist Card Vás tam aj naspäť lacnejšie odvezie Terchovský vláčik. Po celodennej lyžovačke môžete lacnejšie relaxovať vo vodných a saunových svetoch kúpeľov, aquaparku alebo v štýlových hotelových wellness centrách. Ak nebude niektorý deň priať počasie, určite sa vyberte do jedného z našich múzeí alebo na predstavenie do Mestského či Bábkového divadla v Žiline. Nezabudnite si vybrať taktiež z ponuky kvalitných reštaurácii a vychutnať si kulinárske umenie lokálnej gastronómie a pred odchodom domov výhodne zakúpiť pekný suvenír.

 

Získajte ju u nás k pobytu

Vašu osobnú personifikovanú MALÁ FATRA Tourist Card Vám bezplatne vystavíme priamo na recepcii nášho ubytovacieho zariadenia (hotela/penziónu/chaty) pri ubytovaní sa minimálne na 2 noci. Každý člen rodiny (starší ako 6 rokov) získa svoju vlastnú kartu, takže jej výhody si môžete užívať naozaj všetci.

 

Platnosť karty

MALÁ FATRA Tourist Card je platná počas celého Vášho pobytu u nás, od dňa Vášho príchodu až do 24 hodiny v deň odchodu.

 

Využívanie benefitov a zliav

Kartu majte vždy pri sebe, preukážte sa ňou u našich zmluvných partnerov označených nálepkou „Tu platí MALÁ FATRA Tourist Card“ a využívajte jej výhody pri čerpaní skvelých benefitov a zliav počas celého Vášho pobytu. Mapu ako aj kompletný zoznam partnerov nájdete v infoletáku nižšie. Veríme, že Vám táto karta prinesie plnohodnotnejší zážitok z Vašej dovolenky. Prajeme Vám krásny pobyt v našom regióne! Ďalšie informácie o produkte ako aj Všeobecné obchodné podmienky MALÁ FATRA Tourist Card nájdete na: www.regionmalafatra.sk

 

 Kompletný infoleták